Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pomluvy a mlácení prázdné slámy

3. 4. 2012

 

Pomluvy a mlácení prázdné slámy

 

V příspěvku Jde skutečně o občany (4. 6. 2011) jsem uvedl, že veřejné zasedání 6. 6. t. r. schválí Strategický plán rozvoje města. Radnice si však pro občany připravila chyták a současně předkládá odhady na prodej některých nemovitostí, zařazených do plánu rozvoje. V článku Největší turistická atrakce - mlácení prázdné slámy (21. 6. 2011) jsem si dovolil napsat, že k porušování závazných norem bude docházet i nadále. Občanům zůstane jenom motto SPRM, prázdná pokladna a jistota, že ve falešných praktikách a mlácení prázdné slámy se bude pokračovat. Na základě uvedených článků nastala štvanice nejen na autora, ale i na Senior klub, pod zástěrkou „kritiky diskusního příspěvku“. Dnes již je zcela jisté, že SPRM byl jenom další fígl pro matení občanů. Nic na této skutečnosti nemění rozpoutaná pomlouvačná kampaň některých aktérů a jejich skutečných nebo smyšlených příznivců. Slaboduché útoky na stránky Třebeničana a pomlouvačné výkřiky nemohou zakrýt skutečnost, že lidé, kteří rozhodují o plnění SPRM se jím nebudou řídit. Podobně jako se neřídili stále platným a schváleným Územním plánem sídelního útvaru Třebenice. Dá se zcela s jistotou říci, že od doby (r. 2000 – 2001), kdy pro nemoc odstoupil z funkce starosty pan Dalibor Preis, skončilo rovněž období rozvoje Třebenic. Následně nastala doba stagnace, nepromyšlené „lidové tvořivosti“, rozprodeje majetku města a postupné zanedbávání běžné údržby tak, že některé objekty jsou ve stavu ohrožující své okolí a občany. Vrátím se ale ke Strategickému plánu rozvoje města, jak honosně nazývají představitelé města svojí berličku pro likvidaci posledních zbytků majetku, který patřil a patří všem občanům. Z posledního zasedání zastupitelstva je zcela zřejmé, že nějaký plán rozvoje nebrali a brát vážně nebudou. Svoje chybná rozhodnutí a ještě horší hospodaření, nad kterým bdí stále větší odborníci a stále „více“ komisí, záplatují prodejem majetku pod cenou. Účel je prostý. Mimo výše uvedené pochybné příjmy, čím méně majetku, tím méně starostí a výše odměn zůstává stejná, případně se pro „zasloužilé státní služebníky podle valorizace zvyšuje“. Ukázat veřejně na tyto praktiky se nesmí. Okamžitě se odkudsi vyrojí „odborníci a odbornice“, kteří většinou nemají žádný argument, mimo pomluv a urážek. Nikdy se však nedokáži pod své přesvědčivé výroky podepsat. Tak bych se rád zeptal odborníků, jak se slučují plány rozvoje s prodejem objektů, původně navržených pro sociální nebo kulturní zařízení, jako je mlýn u zdravotního střediska, včetně pozemků, bývalé kino, ubytovna (škola) a obchod na Sutomi, nebo silo u rybníka. Kolik asi stála oprava domu na náměstí, kde dříve byla drogerie a kolik do dnešního dne vyneslo novému vlastníku nájemné za obchodní prostory? O kolik prostředků z nájemného a zbytečně pořízeného projektu na ubytovnu již město přišlo, protože neprovedlo rekonstrukci 4 bytů na čp. 2 a vrátilo 2 mil. dotaci a jak dlouho bude tento objekt chátrat?

 

                                                                                                                         F. Immer

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Strategie města

(Věra, 15. 6. 2012 19:57)

V Litoměřickém deníku si paní starostka pochvaluje, jak dobře se městu podařilo prodat bývalé silo a mlýn. Nevadí, že pod cenou, ale noví majitelé už prý objekty opravují. Nevím, jak je opravováno bývalé silo, ale mlýn zjevně žádných oprav nedoznal. Určitě ne těch, které jsou z bezpečnostních důvodů nezbytné. Střecha drží už jen silou vůle a její padající části čirou náhodou zatím nikoho nezranily. Už mnoho týdnů je na několika místech poškozené oplocení dětského hřiště. Někteří představitelé města chodí denně kolem, aniž by zařídili jednoduchou opravu. Proč nepočkat, až budou škody větší a oprava dražší. Nevzhledná kašna na náměstí je místo vodou naplňována kameny a smetím. Jak asi vypadá v polovině června zdejší koupaliště? Určitě také v souladu se strategií města. Bravo!

Re: Strategie města

(Veronika, 18. 6. 2012 18:58)

Paní Věro I., zrovna dnes jsem se byla podívat na koupališti, či spíše u požární nádrže. A viděla jsem: uklizeno, posekáno, opravené a natřené lavičky a nejméně 30 spokojených dětí, které si to opravdu užívaly. Když chcete o něčem psát, měla byste si to předem ověřit. Napište nyní pravdu o koupališti, prosím. Strategie města je v pořádku.

Re: Re: Strategie města

(Věra, 18. 6. 2012 19:40)

Když to píšete, paní Veroniko, a děti si užívaly koupání, máte asi pravdu a je to v pořádku. Já jsem tam dnes nebyla, vy jste to uvedla na pravou míru a já to těm dětem moc přeji. Pokud jste si nevšimla, ohledně koupaliště jsem se dotazovala a jsem ráda, že někdo odpověděl. Třeba mě někdo přesvědčí, že nemám pravdu ani o stavu mlýna a oplocení dětského hřiště.

Re: Re: Strategie města

(Veronika, 18. 6. 2012 23:31)

Paní „Věro“ I., kdybyste nehledala jen chyby a nedostatky, které nemusí být ani chybami a nedostatky , možná byste se i v klidu najedla a užila si krásného počasí. I Vám se asi občas připálí mléko nebo nechytí sklenice se zavařeninou, ale takový už je život. Nebo snad musíte za to hned klečet na hrachu, když se Vám třeba nepodaří buchta? Jestli je to tak, tak Vás lituji a nedivím se Vaší zapšklosti. Zkuste to opačně a napište, co se Vám líbí. Já chápu, že jste třeba ve stresu ze stěhování, ale to přece s děním ve městě nemá nic společného. Ty oslavy se Vás přece už týkat nebudou.

Re: Re: Re: Strategie města

(odine, 19. 6. 2012 9:18)

Veronika ani Věra nemají tak docela pravdu,protože sekání trávy a natírání laviček patří k běžné údržbě a se strategií města nemají nic společného.A ani tu údržbu město nezvládá.A že Veronice Ž nevadí opadávající střecha mlýna?Asi tamtudy těch 30 dětí radši nevodí.Patří k rodině,tak jsou u ní kritici bordelu zapšklí.Srovnávat soukromé kiksy se správou,kde je plno placených lidí za peníze daňových poplatníků může jen třebenická pipina.A že jsou prodávané majetky pod cenou je pravda.Určitě nám o tom může Veronika něco napsat.Jo napadat lidi osobními útoky,to mají třebenické pipiny na jedničku.Na nic jiného se totiž nezmůžou.

Re: Re: Re: Re: Strategie města

(Věra, 19. 6. 2012 11:04)

Veroniku neřešte, projevila svou úroveň. Jen nevím, proč bych měla být ve stresu nebo se stěhovat. A slavit může jak je libo. Myslím ale, že to nepsala Ž. Přesto přeji ať se jí? buchty podaří.

Ahoj

(Jana, 3. 4. 2012 17:58)

Z tepla domova nejdou vkládat příspěvky, neb správce stránek zablokoval nějaké IP adresy :D . Takhle si tady můžou tedy komunikovat Immerovci
( Haryk, BAryk a spol.), ale tohle asi chtějí, jsou přeci naladěni na stejnou vlnu. A víte co, užijte si to tady.

Re: Ahoj

(Baryk, 4. 4. 2012 14:12)

Nevím, co jste tím Jano myslela, ale rozhodně si po pravdivém zkonstatování p.Immera v jeho článku nehodlám užívat. Jestli si Vy užíváte v teple domova s čistým svědomím,že Vás naši představitelé města opravdu zastupují dobře, závidím Vám čisté svědomí, ale nejen Vám,ale i všech zastupitelů. A jestli pan Immer nemá pravdu, prosím, konkrétně sdělte v čem. Děkuji za odpověď.

Re: Re: Ahoj

(Jana, 4. 4. 2012 20:59)

To nebyla reakce na tento článek, nevěděla jsem, kam napsat, že p.Immer zablokoval přístup.

Re: Re: Re: Re: Ahoj

(Pro pamětnika, 5. 4. 2012 17:12)

To je přesně o čem se v článku píše. Bez důkazů „pamětník“ zahájil politický proces – další pomlouvačnou kampaň ve jménu většiny a silnějších, kteří musí mít pravdu za každou cenu.

Re: Re: Re: Re: Ahoj

(Baryk, 7. 4. 2012 0:41)

Ptal jsem se na konkrétní věci, v čem nemá pan Immer pravdu. A odpovědi? Trapasy bez myšlenek,argumentů a jen osobní napadání,kde si někdo léčí ublížené ego. Tak kurňa, kdy už konečně začnete diskutovat o tom, co se zde píše?!!!!! A něco k "pamětníkovi", kdyby byl opravdu pamětník, tak musí zkonstatovat, že bolševici nevymřeli po přeslici, ale naopak díky takovýmto nabírají obrovskou výši nedotknutelnosti a myslí si, že i slávy. Takových prominentů bylo a najednou je v prdeli celá vláda i VV i TOP 09 i ODS. Tak pozor, lidé nejsou ovce, a pamětník by to měl vědět, jak to pak dopadá. Snad už i blbec v zastupitelstvu malého,bezvýznamného ,ač skandály známého městečka, pochopí, že dojde od nás blbů, co věřili ve změnu, že už to bude skoro rok a půl a že už jim to nežerem. Vyjádření pana Novotného ml. jako předsedy KV nebo FV, bohužel nevím, není zviditelněn, jsem nikde proti argumentům p.Preise ml. nečetl. A to se na stránkách své strany ,lépe řečeno kandidátky kasal, jak to vše bude veřejné, odsouzeníhodné, ale hlavně přehledné pro nás voliče, jež jej také díky jeho slibům volili. Kde je odpověď na oprávněné požadavky Libora Preisů? Pane Novotný, paní Klupáková atd. kde jsou Vaše předvolební sliby na stránkách Vaší kandidátky? A požaduji po p. místostarostce Hajné omluvu, že se odvolal státní zástupce. Proč seděla a byla asi velice dobře zaplacena až z Mohelnice spolužačka starostky města p.Zwyrtek-Hamplová u Krajského soudu? Kdyby se odvolal jen státní zástupce, nemá tam co dělat. Asi to bylo paní Hajná jinak, než jste prezentovala. A lhaní je Váš volební program. Chtěl bych vědět a požádám písemně, co stály náklady této advokátky a co tím město získalo, že Urbánková půjde sedět bna 3 roky a nebude moci splácet zpronevěru. O co šlo městu? O peníze nebo o pomstu. Jak jsem pochopil, lepší vidět tu zlodějku trpět než dostat peníze. Co na to KV a FV? Jo a proč nebyl zveřejněn rozsudek Okresního soudu na webových stránkách města, ale jen pak rozsudek Krajského soudu? Je mezi nimi takový rozdíl? Něco jde a něco ne? Milí lidé, kteří jste si hráli na opozici,slibovali mi připomínáte Věci veřejné, boj proti korupci a pod. A kdeže sliby voličům jsou??????

Barykovi

(Eva Hajná, 22. 4. 2012 16:22)

Baryku, ráda bych se omluvila, když udělám chybu nečiní mi to problém. Ale na svém tvrzení si stojím, že proti rozsudku OS se odvolal státní zástupce, nikolik město. Proto Tě vyzývám, aby si přišel na úřad, předložím Ti rozsudek, aby si si mohl přečíst, kdo a proti čemu se odvolal. Žádáme Tě, aby si se dostavil do 4. 5. 2012, můžeš mi předem zavolat a domluvit se na přesném datumu a čase. Potom budu žádat omluvu já, protože mne tato pomluva hodně ublížila. Nevím jestli máš dobrou paměť, ale už jednou jsem tu psala, že město nemělo zájem na tom, aby šla bývalá učetní EU do věznice, protože je jasné, že na svobodě by mohla splácet svoji zpronevěru, o pomstě nemůže být ani řeč. Advokátka města byla u soudu přítomna právě proto, že proces ještě nebyl dokončen. Z toho všeho opět vyplývá, že nemá cenu odpovídat či reagovat na příspěvky na těchto stránkách, protože naše odpovědi ihned přehodnotíte a otočíte proti nám. Tel. 416594311, kdyby si náhodou nevěděl tel. číslo. Děkuji, že dostojíš své hrdosti a tuto věc řádně dovedeš do zdárného konce, tj. omluvou.

Re: Barykovi

(Baryk, 10. 5. 2012 0:07)

Vážená paní Hajná, jelikož mi unikla jedna věc, že mi samovolně tykáte, což mě docela uráží, hlavně jako názor od představitelky města, rozsudek Okresního soudu je veřejný, odvolání státního zástupce záleží jen na připomínkách města, tudíž právničky, najaté městem, Hamplové,tak mě nevyzívejte k nějakému nahlédnutí do spisů na radnici s kecama o hrdinství.. To už učinilo v žádosti pár občanů. P.Preis.,p.Immer, p.Prouza a pod. Vaši hrdost vzhledem k popisu situace řadím k dalším pokusům radnice zdiskreditovat pár oponentů . A když už mi místostarostko tykáš, jako zastupitelka města by jsi měla vědět, jak se chovat. Až to pochopíš, nebudeš si myslet, že ti píše žáček první třídy. A že státní zástupce jedná s právničkou města,to je v celku pochopitelné. Jde Vám o stejný záměr. Tak se milá paní Hajná nezabírejte hrdostí, tu Vy nemáte. A na radnici najdu,vše je na netu,jen Vy potřebujete vědět, kde jsem já, blbec, který si umí zjistit tu Vaši hrdost jen nahlédnutím do spisu.Díky, nemusím opět žebrat o nějaké výpisy,které nedáte stejně k dispozici. Vaše odpověď jako Ing. ekonomie byla velice irelevantní. Díky,předvedení charakteru a drzosti k občanům, je Vám vlastní a nyní jsem pochopil, co jdou bolševici. Až se vrátím z dovolené v Indii, natřu ti to osobně , paní Evo Hajná.

Re: Re: Barykovi

(Eva Hajná, 10. 5. 2012 17:39)

Milý Baryku, samovolně jsem ti tykala, protože nevím, s kým mám tu čest a Barykům, Harykům a Šarykům tykám, tedy pokud to není jejich jméno či příjmení. V tom případě se Vám omlouvám a budu Vám vykat, abych Vás neurazila, i přesto, že se možná denně potkáváme a tykáme si. Rozsudek OS není veřejný, kdyby byl, tak byste si ho asi mohl např. na stránkách OS přečíst. V tomto rozsudku není napsáno, že se státní zástupce odvolal. Proto Vám ještě jednou a naposledy přepíšu sdělení Krajského soudu v Ústí nad Labem: Věc: obž. E.U. nar. …… - odvolání státního zástupce proti rozsudku Okresního soudu v Litoměřicích ze dne 22. 7. 2011 čj. ……… Odvolání je směřováno v neprospěch obžalované E. U., a to pouze do výroku o trestu. Nevím jak jste dokonalý v právu, ale když někdo napíše, že odvolání státního zástupce záleží jen na připomínkách města, tak pardon, není se dál o čem s Vámi bavit. Domnívám se, že ani dotčený státní zástupce by z této Vaší domněnky nebyl nadšený. U soudu se státní zástupce se stranou žalující vůbec nebaví. Nechtěla jsem po Vás, abyste žebral na úřadě o nějaké výpisy, myslím si, že dosud o to nikdo žebrat nemusel, snažím se vždy vyhovět a požadované materiály ofotit, pokud to není v rozporu se zveřejňováním osobních údajů. Dále nejsem Ing. ekonomie a nebyla jsem, nejsem a nikdy nebudu bolševik a nebyli ani moji rodiče ani prarodiče. Přeji Vám hezkou dovolenou v Indii.

Re: Re: Re: Barykovi

(p.Hajné, 5. 6. 2012 1:53)

Rozsudek OS jsem dostal k dispozici fotokopií, kterou nechala zveřejnit EU. Jen, co jsem se vrátil z Indie, kde jsem se snažil setkat se svým sponzorovaným děckem, 12 letou dívkou, které už 6 let přispívám na to, aby pochopila demokracii,psala,četla, je mi dost let, třeba se dočkám toho, že Śamira za pět let přijede do našich Třebenic a nebude se stydět zkritizovat komunistickou radnici. Mimochodem, k nějakému příspěvku sděluji, že na pobřeží Indického oceánu ani ve 20 km vzdálené škole mé náhradní dcery nebylo horko. To jen pro jednoho přispěvatale. S velkou pokorou jsem si vážil toho, že se na naše sponzorované děti jezdí dívat a pozdravit dosti lidí, kteří nejsou majetní jako já, ale mají velké srdce. A článek nebo zpověď Urbánkové,mě dost zarazil, Proč Vobořil vozil do kotelny zdravotního střediska tolika věcí ke skartaci????Někde to tu popsal i Mgr.Preis.Je mi ale divné, že EU to neudala hned u Okresního soudu. Ale ten článek Mgr.Zwyrtek Hamplové asi odradil i korunního svědka, Jen věřím, že se tím bude konečně někdo zaobírat, jak mu velí slib zastupitele. A p.EU, nebojte se zveřejnit,co jste poslala prostřednictvím čestného člověka policii. Na rozdíl od zveřejnění všech informací na nových stránkách města, mi tam něco chybí. Rozsudek Okresního soudu LTM. P.EU ho dala veřejně k dispozici. Proč ne Město Třebenice? To jsou všichni zastupitelé slepí?Proč by měla EU po odsouzení upozornit na jiné krádeže? Soud rozhodl,bude sedět,mluvil jsem s ní, pro ní je ten trest vysvobozením od drogově a alkoholově závislé dcery.Ale jen mimo čáru, co svědomí Vobořila,Ludwiga,Patrovské,Čepeláka, Hofmana a těch nových? Ludwig byl zastupitel i za bolševiků, Čepelák nerozuměl účetním dokladům a stejně tak i Hofman.A to bude asi tím, že EU jako zapisovatelku FV a KV rychle zrušili. Tím, že tam byl starosta pořád a všem to asi vysvětlil, i když dle zákona o obcích tam neměl co dělat,skartace je to nejlepší řešení. Tímto žádám p.EU o odpověď,abych mohl pomoci rozplést to ,co zde už napsala.Věřím jí,a doufám, že mi a ostatním uvede vše,co zahladila policie.Konkrétní věci. Snad se nebude bát, jako jiní.

Re: Re: Re: Re: Barykovi

(třebeničanka, 5. 6. 2012 10:46)

Milý Baryku hrajete si zde na spasitele Třebenic,žádáte vše podle pravidel a nakonec ze zlodějky uděláte chudinku.Paní EU si žila na vysoké noze v restauracích si dávala nejdrašší pití k tomu si dopřávala cigaretky,aby ohromovala třebenický chudáky,které okrádala.Nedávno v Třebenicích byla a vykřikovala,že do vězení nepůjde,že jí tam nikdo nedostane.Tak nevím proč Vám vyprávěla,že vězení je pro ni spása.O

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Barykovi- až budu ve vězení, tak to popíšu....i to je dobře...

(třebeničanka, 6. 6. 2012 11:05)

Paní Urbánková myslím si,že jsem na vás slušná,oslovuji vás paní,tak bych si tu krávu vyprosila.Prostě jste udělala chybu a ted za ní musíte odpykat trest.Samozřejmě jestli jste v tom nejela sama,tak to nahlašte,at jsou potrestáni všichni kdo kradli.At je to kdo je to.Takhle vina padá pouze na vás.Přeji Vám hezký den a klidné noci.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Barykovi- až budu ve vězení, tak to popíšu....i to je dobře...

(třebeničanka, 10. 6. 2012 14:20)

Nijak si neodporuji,žádné drby jsem neroznášela šlo o holá fakta za nimiž si stojím.Je pravda,že se lidé bojí mluvit,ale v případě paní Urbánkové to není na místě,měla by mluvit,aby vina nebyla jenom na ní.Také,aby občané věděli koho si zvolili do zastupitelstva.Takhle pan Vobořil dostal hodně hlasů,protože si lidé myslí,jak je dobrý a odhalil rozkrádání paní EU.

EU

(občan, 11. 6. 2012 0:19)

Tak vy jste si kupovala kávu ze "svého - co jste si vzala z kasy či účtu " . Václav s p.Otradovcem z repre fondu, ale myslím si, že v kávě nepropili skoro 3 mega :D
Je zajímavé,že někdo se hned urazí když mu kdosi v příspěvku tyká, ale že EU je na třebeničanku hrubá a i ji tyká, to už nikomu nevadí.

Re: Re: Re: Re: Re: Barykovi- až budu ve vězení, tak to popíšu....i to je dobře...

(Urbánková, 5. 6. 2012 23:44)

Milá zapšklá krávo, já v Třebenicích nebyla minimálně čtřičtvrtě roku, piju stejné pití, což znamená pivo 12,kouřím Dlouhé modré LD .Splácím dluh. Tak mi napiš, co po mě ještě chceš, hrdinko. A co Václav a Otradovec? nikdy si nekoupili kafe ze svého,jen z Reprefondu. Tak mi to vysvětli. Je tu tolik otázek a obvinění, to tě nezajímá?????