Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co to mají za kamarády...

14. 1. 2014

Co to mají za kamarády aneb nechutné přání

 

Před časem jsem brouzdal na internetu a otevřel jsem stránky Třebenické ženy. Musí se přiznat, že pro sebe dělají skutečně mnoho. Ze stránek je zřejmé, že o zábavu se dokáží postarat za každého počasí. Nažehlené dresy, sebevědomé úsměvy, pyšné logo vzadu i na vypjatých hrudích. A přece to není tak idylické, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Nebo že by bylo trochu pravdy na tom, jak prohlásily jiné třebeničandy, že je to pozlátko – navrch huj, vespod fuj? Prezentaci „prima party“ rozhodně nesluší zveřejněné blahopřání jedné kamarádce.

15. listopadu 2013 v 10:02

O prázdninách oslavila naše kamarádka Janička svém x-té narozeniny. Samozřejmě jsme jí nezapomněly popřát vše nej nej nej.

Proč jsou lepší kamarádky, než kamarádi?

Kamarádkám nesmrdí nohy!

Kamarádky nesupí, když je taháš po nákupech!

Kamarádky Tě objímají bez postranních úmyslů!

Kamarádky se nechlubí, když Tě náhodou zahlédnou ve spodním prádle!

Kamarádky nikdy nezapomenou na Tvé narozeniny!

Vše nej, nej přejí Třebenické ženy

 

Jsou prostě nejlepší, ale co to mají za kamarády?

Váhám se pod článkem podepsat tradičním pseudonymem, ale nakonec, když nejsem kamarád, tak proč ne.

Třebeničan 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Roztahovačnost

(Mgr. Dalibor Preis, 25. 1. 2014 13:19)

Jako bychom zapomněli na doby minulé, ve skutečnosti zapomínáme s přičiněním návratu bývalých angažovaných prospěchářů a politicky vlezlých ubožáčků na politické pozice či pozice ve státním sektoru. Jako příklad bych mohl uvést Babiše, který chce stát vést jako firmu a od idealistů dostává hlasy jako Vobořilovci v Třebenicích. Víte, co má Vobořil společného s Babišem?

Musím zde opět, jak protinožci argumentují, papouškovat to omleté, jak se vyvíjela komunálně politická situace v Třebenicích po nástupu totalitáře Vobořila.

- Vznik Třebenických žen
- ovládnutí zpravodaje Českého granátu
- prodej domu na náměstí a tím zrušení drogerie
- dosazení dcery Vobořila na pozici zástupkyně ředitele školy

Nazval bych to totalitními zvyklostmi urvat co se dá. A konečně název "Třebenické ženy" , které založila právě Vobořilová, je víc než na zvážení. S těmito iniciativami měla možnost ve "svobodné" zemi započít již za totality nebo ihned po revoluci. Je fakt, že ale po revoluci by do financování nahlížel někdo jiný a dovolím si říci, že kolem financování některých akcí právě Třebenických žen létaly velké otazníky.

Vím přesně, jak bych se zachoval, kdyby například Vobořil, Ludwig nebo Čepelák založili Třebenické muže. Osobně bych to považoval za urážku, protože generalizovaně tento název by pojímal všechny muže v Třebenicích a já nejsem vlezlej panák, co skáče šipky do zadku bolševikům nebo kamarád, co má smradlavé nohy a navíc nemám kamarádky, co mají bolševickou šedou kůru mozkovou a které jsou schopné radit svým dementním manželům a klidně lhát či prolhané podporovat na kterémkoli veřejném místě. Navíc bych se smál blbečkům, co by chodili ve stejnokrojích. Jsem přesvědčený, že by to zakladatel schytal pěknou fackou a v hospodě by rozhodně v klidu neseděl.

Musím reagovat na komentář, že je v hospodě klid a mír, pokud tam nejsou kamarádi Třebeničana. Jízlivá provokace, ale opět mlácení prázdné slámy. Právě skupinka příznivců Třebenických žen už vystřídala většinu hospod a pro oblibu skončili v Sokolovně, jinde už je nemohli vystát. Jeden z nich je Čepelák, držitel maturitního vysvědčení plzeňské ekonomické školy v Litoměřicích. No asi tam má známé. Hádejte koho?

V Sokolovně neskončili příznivci Třebenických žen, ale také samotné Třebenické ženy. Město prodává svůj kulturní dům, sál městského úřadu už byl pro jejich exhibicionistické vystoupení nedůstojný a tak se nafařily do starého dobrého stoletého sálu místního Sokola, vlastně té organizace, která byla pro Vobořila černá díra jen do té doby, dokud se nechtěli prosadit dětským hřištěm na pozemku této jednoty. Už nevědi, kam by vlezli. Tak to jen tak pro okraj.

Text k blahopřání pouze odráží charizma ne všech „Třebenických žen“, ale jejich vedení.

Re: Roztahovačnost

(Brouzdalka, 19. 2. 2014 19:32)

Sokolovna je snad vaše teritorium a vstoupit může jen ten, kdo vám nevadí pane Dalibore P.?
Když už jdeme do Sokolovny, tak tam jdeme podpořit Zdendu a Věrku, protože se snaží, stále něco vylepšují a máme je rádi. Rozhodně tam nejdu proto, abych tam viděla vás. Myslím si, že každý má právo volby, kam si půjde sednout na pivo a mimochodem kluci po floorbale tam už chodí několik let.

Re: Roztahovačnost

(Brouzdalka, 8. 3. 2014 1:08)

To je tak trapnej příspěvek zakomplexovanýho neekonoma. Ale vy se holt někde vykecat musíte a jelikož tyhle plky v hospodě už nikdo neposlouchá, tak je musíte alespoň jednou za čas napsat.

(brouzdalka, 16. 1. 2014 17:31)

A jejej, teď se opět potrdilo, že jaksi máte jiný software než ženský. To přání je náhodou vtipné a je to přání ženě od žen.
Je jasné, že jste to Třebeničane nepochopil. Jiné třebeničandy patrně litují toho, že se do spolku nedostavily.
Koukám, že pomlouvání i z dálky vám jde stále dobře. V čem všem vy se pořád nerejpete, to nechápu.

Re: TŽ

(Třebeničan, 16. 1. 2014 18:40)

Jiný software - to určitě, nezapírám, že jsem muž. K dalšímu asi tolik: Proti gustu žádný dišputát. Nebo též o chuti se nediskutuje, vkus je mimo diskuzi. O pomluvách toho budete asi vědět jako odbornice více. Krásný večer a celý rok.

Re: TŽ

(prasopes, 17. 1. 2014 7:39)

Ono je jedno jestli jste muž nebo žena, protože Třebenické ženy mají odlišný software od všech ostatních normálních lidí.
Třebenické ženy ve svém softwaru mají nenávist, pomlouvání, lhaní a jídlo. Popravdě řečeno mě děsí představa, jak to vypadá na pravidelných sabatech těchto dam.

Re: Re: TŽ

(brouzdalka, 17. 1. 2014 13:04)

Koukám, že TŽ leží hodně lidem v žaludku. Docela mě to baví číst a já se s nimi bavit jdu na maškarní ples a těším se. A to, že si ze sebe udělají legraci je náhodou super. Je fakt, že na jejich stránkách nanajdete nějakou poznámku k těmto vašim "super" stránkám a článeček Co to mají za kamarády bylo co? Pomluvy, lži, čiší z něj nenávist a i závist, že se dokáží bavit. Vždyť přání najdete na internetu hromadu a jsou zaměřený na vše - na ženy,na pány, na sex, na věšk. Ale když někdo nechápe význam, tak ať raději snad nereaguje a nic nekomentuje.

Re: Re: Re: TŽ

(Třebeničan, 23. 1. 2014 21:45)

Opak je tedy pravdou? Napsala jste, že jsou to pomluvy. Nažehlená trička, no prosím, tak TŽ nosí nevyžehlená. Logo v předu i vzadu = lež? Vypjatá hruď = nenávist? Umí se o sebe postarat = závist? Nebo jsem to přehodil a je to jinak? Co na tom záleží, váš software si s tím stejně poradí po svém.
Pomluva musí být NEPRAVDIVÝM ÚDAJEM – za pomluvu nemůže být považováno to, co je pravdivé, byť dokreslené či vylíčené tak, že vás to zvedá ze židle.

Re: Re: TŽ

(pro prasopsa, 23. 1. 2014 17:32)

Víš co je u TŽ výhrou? To, že mezi sebe nepustí právě muže. No a ještě ke všemu prase nebo psa, to by to vypadalo.

Re: Re: Re: TŽ

(prasopes, 26. 1. 2014 9:54)

Komentář hodný jedince s IQ 10, ale co jiného se dá od Třebenické "kočky" čekat. :-))

Re: Re: Re: TŽ

(xyxy, 26. 1. 2014 9:57)

Výhra jo??? Chci vidět chlapa, kterej by se mezi Vás cpal. To by musel bejt totální magor.
Jinak prase si sice mezi sebe nepustíte, ale milé třebenické krásky se dokáží, jak ty prasata pěkně zrubat a chovat, třeba na různých maškarních apod.

Re: TŽ

(Marťan, 17. 1. 2014 9:17)

Já se vám divím Třebeničane, jak jste jen mohl nepochopit, že smradlavé nohy prostě do vtipného přání TŽ patří. Každý nejlíp ví, co má doma ne?

Re: Re: TŽ

(brouzdalka, 17. 1. 2014 13:18)

Další cuchar, co nemá doma TŽ

Re: Re: Re: TŽ

(brouzdalka, 17. 1. 2014 13:20)

Suchar

Re: TŽ

(Jiná třebeničanda, 17. 1. 2014 12:58)

Mamma Mia, že jsem se do toho spolku nedostavila a litovat? Co bych v takové drbárně mezi falešnými kamarádkami dělala? Děkuji, nechci, to je jen pro otrlé. A mým kamarádům tedy nohy nesmrdí!

Re: Re: TŽ

(br, 17. 1. 2014 15:56)

Tak si čuchněte někdy i ke svým, rostou přeci z ..... tak občas smrdí každému ha ha, hi hi a že jste někdy očuchávala kamarádům nohy, já tedy ne.
A zajímalo by mě, jestli jste jiná třebeničando opravdu tak jiná žena, co např. nikdy a nikoho "nedrbala" aj. :D

Re: Re: Re: TŽ

(Atom pro br, 17. 1. 2014 17:09)

Bylo napsáno, že kamarádkám nohy nesmrdí, tak proč najednou všem? Prý to byla legrace nebo vtipné, tak proč z toho najednou děláte vědu? :D !!! :-)))

Re: Re: Re: Re: TŽ

(prrrrr, 18. 1. 2014 12:19)

Vědu tady rozjeli jiní když to tak čtu. Já se přání zasmál. Ale fakt žeru, jak se tady brojí proti TŽ a vlastně i proti jejich chlapům. Já bych třeba doma ženu Třebeničana taky nechtěl :D a jinou třebeničandu už vůbec. Krásný den :D. Jdu se věnovat něčemu užitečnějšímu.

Re: Re: Re: Re: Re: TŽ

(Třebeničan, 18. 1. 2014 16:06)

Já vás také ne. Nic ženského na vás není a teď dokonce píšete jako chlap.
Kdo tady útočí na třebenické muže? To posměšné přání je zveřejněno na stránkách TŽ. Řeč tu byla o vkusu a nevkusu. Najednou se tady kolem smradlavých nohou zvednou emoce. Proč vás podobně nevzruší podivné hospodaření s městským majetkem?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: TŽ

(brouzdalka, 23. 1. 2014 22:36)

Vy začnete o TŽ a najednou by nás měl zajímat městský majetek, když se tady rozjela konečně trochu debata :D. U jiných příspěvků chcípnul pes.
Ty pomluvy byla reakce na příspěvěk prasopsa.